Hakkımızda

Çeyrek asırlık ödüllü tecrübesiyle Berat Polatoğlu stil sahibi erkeklere Diyarbakır’da kuaförlük ve imaj hizmeti sunuyor. Aldığı dereceler ve katılım sağladığı jüri üyelikleriyle adını duyuran Berat Polatoğlu aynı zamanda Türkiye Milli Takımı’nda yer alıyor.

Yurt dışında aldığı eğitimlerin ardından mesleğinde bir adım sonrasına ulaşmak için global ve bölgesel ölçekli yarışmalara katılım sağlayan Berat Polatoğlu 2017 yılında İtalya’da düzenlenen dünya şampiyonasından ikincilikle ayrıldı. Ayrıca Türkiye Milli Berber Takımı ile katılım sağladıkları CMC CAT Mondiale’de 1 birincilik ve 1 üçüncülük derecesiyle bayrağımızı uluslararası arenada dalgalandırdı. 2016 yılında yaptığı saç modeli dünyanın en iyi saç modelleri arasına girmiş olan stilist ve kuaför Berat Polatoğlu 2017 yılında dünyanın en iyi kuaförlerinin katılım sağladığı “En iyi Pompadour Saçı” yarışmasında ülkemizi bir kez daha temsil etmiş ve bu yarışmadan birincilikle ayrılmıştır.

2014 yılında Diyarbakır Berberler Odası Başkan Vekili görevini yürüten Berat Polatoğlu ülkemizde de sayısız başarıya imza atmıştır. SŞO Türkiye üçüncüsü ve Güneydoğu Anadolu birinciliğini elinde bulunduran Berat Polatoğlu katılım sağladığı jüri üyelikleriyle de genç yeteneklerin mesleğe kazandırılmasında etkili oldu. Hairfest, Türkiye’nin Sihirli Elleri, Makaslar Yarışıyor ve Yerli Erkek Saç Modelleri gibi yarışmalarda jüri üyeliği bulunan Berat Polatoğlu sosyal medya ve ulusal basında milyonlarca etkileşim alarak meslek hayatını dijital dünyada da gösteriyor.

Diyarbakır’da deneyimli ekibiyle stil ve imaj hizmeti sunan Berat Polatoğlu ayrıcalıklı hizmetiyle misafirlerini bekliyor.

Saçlarına değer vermenin zamanı gelmedi mi?