Hizmetlerimiz

Mesleğiniz, stiliniz, duruşunuz ve giyiminiz itibarınızı belirler. Peki ya yüz ve vücut yapınız? Size ait tüm detaylara en uygun anatomik saç ve sakal kesimi Berat Polatoğlu'nda sizi bekliyor.

Günlük saç ve bakın rutinlerinizden zaman kazanmanın yolu Saç Düzleştirme Kremi ile saçlarınızda kalıcı düzlük sağlayın. 6 aya kadar kalıcı düzlük sunan bu özel hizmet Berat Polatoğlu'nda sizlerle!

Güçlü ve canlı bir görünüm için saç botoksu işlemimizden faydalanın. Kimyasal etkideki yıpranmış saçlarınızı yeniden canlandırıyoruz.

Yüzünüzü temiz bir görünüme kavuşturmak için kaş tasarımınızı deneyimli ekibimizle yüzünüze ve gözünüze en uygun tasarımı uyguluyoruz.

Temiz bir görünüm doğal ürün kullanımıyla mümkün olur. Erkeklerin en büyük bakım sorunlarından siyah nokta ve yağlı cilt sorunlarını doğal içerikli maskemiz ile ortadan kaldırıyoruz.

Sert ve bakımsız ellerinize sağladığımız manikür işlemiyle bakımınızı yalnızca yüzünüzde değil elinizde de hissetmenizi sağlıyoruz.

Vücudunuzun en yorgun uzuvlarından ayaklarınıza özel hazırladığımız bakım ile hem estetik bir görünüm hem de rahatlık sunuyoruz.

Yıllarca beklediğiniz o an geldi. Hayatınızın en anlamlı gecesine Berat Polatoğlu ve ekibiyle stil sahibi, şık bir damat olarak hazırsınız.

Saçlarına değer vermenin zamanı gelmedi mi?